• slidebg1

Vieši atsiliepimai

 • 2016 m. gruodžio 5 d., 15:59:13 Vardas: Vilija Dabkevičiūtė
  Sveiki, deja, per tą mėnesį neturėjau daug laiko padirbėti su programa, bet bendras įspūdis labai geras. Tik ta numirėlišką balsą reikėtų pakeisti, ar bent padaryti galimybę pagreitinti, nes dabar tiesiog varo į neviltį. Suprantu, kad reikia išdėstyti lėtai ir aškiai, bet čia jaučiasi dirbtinumas, žodžiu, man atrodo, kad depresuotam žmogui gali sukelti dar didesnę depresiją. O šiaip šaunuoliai, nesustokit. Labai reikalingas dalykas. Geriausi linkėjimai.
 • 2016 m. vasario 8 d., 23:09:54 Vardas: Jovita Cepaityte
  Manau skirsiu daugiau laiko sau, nors kita vertus kai pagalvoji, ne tiek jau jo daug reikia.Kai ismoksiu tuos pratimus, manau kartosiu juos, kad tai taptu iprasta.Cia kaip su sportu, kai ipranti, kunas ima pats reikalauti. Kol kas teks ideti pastangu ir veikti.Nors keleta tik isbandziau, bet programa vertinu teigiamai.
 • 2016 m. sausio 31 d., 20:13:52 Vardas: Emilija
  Kuo toliau, tuo smagiau dirbti su šia programa... Naudinga visiems. Užsikabinau.
 • 2016 m. sausio 18 d., 15:31:25 Vardas: Jūra Usan
  O manęs kažkaip ypatingai nei paveikė, nei sudomino. Gana greitai praradau interesą naudotis programa. Gal ir vertingos užduotys pasižaidimui, bet nuolatos užsiimti, kažkodėl neturiu noro. Gal, kad jokio poveikio neturėjo, nors iš pradžių susidomėjau ir atlikau nuoširdžiai. Na, stebuklų nebūna matyt, reikia sistemingai dirbti su savimi...
 • 2016 m. sausio 12 d., 19:11:48 Vardas: Virginija
  Patiko atlikti meditacijas, jau seniai apie tai galvojau. Patinka, kad užduotys neilgos, paprastos, bet teikiančios džiaugsmo jas atliekant ir katarsio jas atlikus. Tik iš aprašo nelabai aišku, ar pratimai keisis, ar ne. Yra ir apie ką pagalvoti bei pataisyti. Registravimasis dalyvauti programoje apskritai truputį katės pirkimas maiše - informacijos tikrai striuka, o ta, kuri pateikiama, tai jau labai lakoniška. Apie duomenų apsaugą ar jų naudojimą neužsiminta (arba aš neradau). Žodžiu, daug kas paremta pasitikėjimo principu. Pagyrimas, kad tokia iniciatyva apskritai kilo!
 • 2016 m. sausio 5 d., 16:52:00 Vardas: Lolita Maleckienė
  Labai aiski ir visapusiskai apgalvota programa.Pratimams nereikia skirti daug laiko.Labai patiko atlikti meditacijas.Gal dar reiktu dalies apie daromas mastymo klaidas ir kazkokiu sveikatos rodiklių pamatavimo, tarkim pulso.Prisipažinsiu, kad pratimus darė ir mano vaikai,kartais beveik uzmigdavo klausant teksto.Atsipalaidavę labiau koncentruodavo dėmesį.AČIŪ
 • 2015 m. gruodžio 22 d., 08:55:57 Vardas: Vita Zaborienė
  Džiugina, kad pateikta užduočių įvairovė ir atitinkamai pagal poreikį galima jas pasirinkti. Įgarsinimas-puikus, ramus balsas nuteikia maloniai. Labai patiko psichologų komentarai ir patarimai.
 • 2015 m. gruodžio 16 d., 21:41:58 Vardas: Agnė R.
  Šios programos pats maloniausias dalykas yra tai, jog užduotys trumpos ir įsimenamos. Galima jas atlikti ir nesant prie kompiuterio, laisvu metu, kada yra galimybė. Aišku, tuomet sunkiau įsivertinti, bet didėja sąmoningumas išlaikyti gerų emocijų lygį. Agnė
 • 2015 m. gruodžio 7 d., 19:55:40 Vardas: Emilija
  Garsinės užduotys tobulos. Man patiko.
 • 2015 m. gruodžio 5 d., 16:51:27 Vardas: Linas
  Naudą turi šokią tokią . Geriau nei nieko :)
 • 2015 m. gruodžio 3 d., 19:22:04 Vardas: Iveta
  Atlikusi pora pratimų, jaučiuosi geriau. Aišku įdomu bus,kai atliksiu pačiame streso 'pike'. Tuomet ir pasimatys tikroji nauda.
 • 2015 m. gruodžio 3 d., 10:18:22 Vardas: Gabrielė Samsukevičiūtė
  Reikia kantrybės, bet gerai, kad yra toks dalykas :)
 • 2015 m. gruodžio 3 d., 08:40:57 Vardas: Sun Sunny
  Sveiki, nerandu puslapio kaireje puseje uzduociu. Ir Badi programos pristatymas nepasididina, labai sunku iziureti + jis be garso.